TARPTAUTINĖ ŠUNŲ PARODA “DRUSKININKŲ MERO TAURĖ”

Ajax : „Kokia karšta ir saulėta diena, o man reikia vargti ringe“. Laimėjome CAC. Parodoje dalyvavo daug vokiečių dogų iš Suomijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Lietuvos

TARPTAUTINĖ ŠUNŲ PARODA “DRUSKININKŲ MERO TAURĖ”, 2009 08 08, teisėjas Andrzej Szutkiewicz (Lenkija). Mūsų AJAX SPECIALUS AGENTAS – puikiai, CAC. Parodoje dalyvavo per trisdešimt vokiečių dogų iš įvairių šalių (Lenkijos, Rusijos, Suomijos, Latvijos, Lietuvos). Siūlome susipažinti su fotoreportažu iš parodos.

DAUGIAU REZULTATŲ IŠ VOKIEČIŲ DOGŲ RINGO:

  1. CABRIEL MALY SMOK (Alanos Shtat Znak Zorro x AL Uzza Maly Smok) – labai gerai
  2. ESTEBAN MARGAREJRO (Abracadabra V.Bismarc Blue x Kamira Margarejro) – puikiai, CAC, CACIB, BOB
  3. AJAX SPECIALUS AGENTAS (Ulonas des Terres de la Rairie x Princess Perla Margenis) – puikiai, CAC
  4. MAGIC ALAUNT ELOKUUN VAINO (Black Jack from Valvasors Land x Iwa Saxifraga) – puikiai, CAC
  5. EL CORAZON MODRY EFEKT (Cacao de Garaba x Aszra Modry Efekt) – puikiai, CAC, R. CACIB
  6. MOHKOVANTTI DJS ARMADA (Ulonas des Terres de la Rairie x Ica Vom Konigsland) – puikiai, CAC
  7. COSA NOSTRA  (Vozdukh Vremeni Aljoscha Mladshiy x Dalila Doglas) – puikiai, JW
  8. BORDEAUX CHATEAUX MARGOT (Lamanche x Ondra Armada) – puikiai 1, JW
  9. CARICA CLEMENTINA- A DE OLVIG (Vozdukh Vremeni Vamp x Nikita Dolansky Dvur) – puikiai 2
  10. MICHELLE MA BELLE BALAO (Quito Della Baia Azzurra x No Doubt Balao) – puikiai, CAC
  11. SOMOGY GYONGYE AMAZON (Muchoformentera- a Delle Cinquanta Nereidi x Dominica Inez) – neatvyko
  12. RAMA GARGZDELE (Highresolution- B Dei Monti Del Keraton x Larisa is Degsnes Maumedyno) – puikiai 1, CAC, CACIB
  13. UDINE BACALIA EGO (Ikaro-N Del Bianello x Venezia Du Domaine L Ange Noir) – puikiai 2
  14. CEASAR DES TERRES DE LA RAIRIE (Rain-Bow Des Terres de la Rairie x Josefine Bocca D Tigre) – puikiai, CAC, CACIB, BOB
  15. EURO POWER BORA BORA (Diplomatics Val Kilmer x Meherzugi Odessa) – neatvyko
  16. TORNADAS NUO GRAZUCIU (Learco-T Dei Cento Scudi x Hera nuo Grazuciu) – puikiai, CAC
  17. TORAS – VAGABONDAS NUO GRAZUCIU (Learco-T Dei Cento Scudi x Hera nuo Grazuciu) – puikiai, CAC
  18. BYC MOZE CORKA STEFANKI (Ulaop Della Baia Azzurra x Stefanka Z Kuzni Napoleonskiej) – neatvyko
  19. C EST MOI DES PETITES VERNIERES (Rain-Bow Des Terres de la Rairie x Umbria Des Sources de la Sauvageonne) – puikiai 1, CAC, CACIB
  20. MANILLA FEREIRA FLOSCULI ST. FRANCISCUS – puikiai 2
  21. CLEOPATRA DES TERRES DE LA RAIRIE (Rain-Bow Des Terres de la Rairie x Josefine Bocca D Tigre) – neatvyko
  22. ZEFYRA KARALISKASIS (Uracho – Lamborgini des Terres de la Rairie x Hetera nuo Grazuciu) – puikiai, CAC
  23. POVELITEL ARMADA (Uxalanda de la Benjamine x Roxana Impossible to Replace) – puikiai, CAC, CACIB, BOB
  24. FEUGO MODRY EFEKT  (Uxalanda de la Benjamine x Aszra Modry Efekt) – puikiai 1, CAC
  25. BLING DES TERRES DE LA RAIRIE (Tsong-Blue des Terres Royale x Venitienne de Montbreuil) – puikiai 2
  26. FIGARO MODRY EFEKT (Uxalanda de la Benjamine x Aszra Modry Efekt) – puikiai 1, CAC, R.CACIB
  27. RODZYNEK Z BLEKITNYCH WYDM (Highresolution- B Dei Monti Del Keraton x Sara Baronowie Pomorza) – puikiai 2
  28. VISCONTI PATLAND (Merfeusz Calamites x Aksamitka Modry Efekt) – neatvyko
  29. OLINEK SYARNOKS ZARGHIP – puikiai, CAC, R. CACIB
  30. ELECTRA MARGAREJRO (Abracadabra V.Bismarc Blue x Kamira Margarejro) – puikiai 1, CAC, R. CACIB
  31. LOVE STORY BALAO (Festus von Himmelkron x Katiusza Cynos Familiaris) – puikiai 2
  32. HERDOLF PRIOR SHAU NAC (Ludwig –Herdolf Von Gigantic Blau x Herdolf Padme Naberrie) – neatvyko
  33. ESPAGNOLA MODRY EFEKT (Cacao de Garaba x Aszra Modry Efekt) – puikiai 1, CAC, CACIB
  34. BONEL XENA (Thunderbird Thom V. Rosherta x Bonel Nancy Dream) – puikiai 2

NUOTRAUKŲ ALBUMAS (SPAUSTI ČIA)