„Specialus Agentas“ vokiečių dogus lydėjo sėkmė tarptautinėje virtualioje dogų parodoje

Nevskiy Legion Imperia – (atviroje klasėje) klasės nugalėtoja, Geriausia abiejų lyčių atstovė, Geriausia veislės atstovė (BOB), 2 vieta gražiausio parodos dogo rinkimuose Best in show – 2.

„Specialus Agentas“ vokiečių dogus lydėjo sėkmė tarptautinėje virtualioje dogų parodoje „VIRTUAL GREAT DANE SHOW 2008“ (greatdane.ru), kurios finalas įvyko 2009 žiemą. Ši kelerius metus kasmet vykdavusi paroda sutraukdavo dešimtis ir net per šimtą dalyvių bei tūkstančius virtualių žiūrovų iš daugelio pasaulio šalių: Rusijos, Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Čekijos, Vengrijos, Izraelio, Vokietijos… Kaip teigia parodos organizatoriai, 2008-2009 m šis renginys vykdytas paskutinį kartą. Nutraukti šį įdomų projektą paskatino šiemet, kaip ir kasmet, už virtualaus ringo vykusios karštos diskusijos, virusios aistros ir kartkartkartėmis su etika prasilenkdavusi dalyvius palaikančiųjų komandų „kova už būvį“. Kita vertus, tai įrodo ir parodos populiarumą.

Apollo Specialus Agentas (parodos metu buvo 8 mėn. amžiaus) – klasės nugalėtojas, Geriausias mažylis savo spalvos grupėje, Geriausias parodos mažylis (Best in show – 1), o taip pat 2 vieta Jaunojo Greatdane.ru čempiono rinkimuose.