Veisėja DAIVA NORKIENĖ yra LIETUVOS KINOLOGŲ DRAUGIJOS (LKD), LIETUVOS DOGŲ SAVININKŲ KLUBO „APOLONAS“, VILNIAUS ŠUNŲ MYLĖTOJŲ BENDRIJOS narė. Vokiečių dogus auginu daugiau kaip 20 metų. LIETUVA, VILNIUS. El. paštas: specagent@gmail.com

Kodėl  „Specialus agentas“ ? Kodėl toks vardo priedėlis suteikiamas mūsų šuniukams? Esu žurnalistė, įvairiose redakcijose dirbau reportere, redaktore, specialiąja korespondente. Išlydėdami į kelionę mūsų veislyno šuniukus, jiems skiriame ypatingą, specialią užduotį: teikti džiaugsmą naujiesiems šeimininkams ir… būti laimingais.

Žmogus ir šuo tūkstančius metų žengė greta. Ir žmogus kartais būdavo aklas ir kurčias. Jis tarsi nepastebėdavo, kokią ypatingą užduotį jo bendrakeleiviui skyrė Kūrėjas. Šuo mokė ir moko žmogų trijų dalykų: IŠTIKIMYBĖS, NESAVANAUDIŠKUMO ir MEILĖS.

 

 

Pirmąjį vokiečių dogą – kalytę – įsigijome 1988 m . Iki šiol mūsų namuose gyveno ar tebegyvena 6 kilmingi vokiečių dogai, gimė 4 kilmingų dogiukų vados.

Kelerius metus vadovavau Lietuvos tarnybinės ir dekoratyvinės šunininkystės klubo filialui, dresavau šunis, surengėme keletą nacionalinių šunų parodų.

Lietuvos kinologų draugijos ir Lietuvos vokiečių dogų savininkų klubo “APOLONAS” narė esu nuo 1996 metų. Nuo 2006 metų priklausau Vilniaus šunų mylėtojų bendrijai.

2005 metais tapau Aplinkos ministerijos ir Žurnalistų sąjungos paskelbto konkurso laureate ir buvau apdovanota už rašinių ciklą ekologine tematika. Nors mano pagrindinis darbas – rašyti teisėsaugos, sveikatos apsaugos, ekologijos, urbanistikos temomis bei atlikti žurnalistinius tyrimus; laisvalaikiu rašau straipsnius apie gyvūnus ir įdomius žmones.

Bendradarbiai jau nebesistebi mano pomėgiu – kilmingų šunų auginimu. Vienos redakcijos vadovas Naujųjų Metų proga padovanojo specialiai man menininko pagamintą komišką skulptūrėlę: “Daiva ir šuo” :))